Genel Bilgiler

SEMPOZYUM PROGRAMI TARİHİ VE YERİ

Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü Uluslararası Katılımlı Ortak Aşı Sempozyumu 2020, 11 – 13 Aralık 2020 tarihleri arasında dijital bir platform üzerinden web ortamında yapılacaktır.

SEMPOZYUM PROGRAMI DİLİ

Toplantı programının dili Türkçe’dir. Oturumlarda İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce tercüme yapılacaktır.

KREDİLENDİRME

Kongre programının tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

KATILIM BELGESİ

Dijital sertifika ( Katılımcıların toplantılara katılımları sistem tarafından ölçümlendirilmektedir. Sertifikayı haketme oranlarınızı gösteren detaya kullanıcı profilinden ulaşabilirsiniz.)

SPONSOR ALANI ZİYARETLERİ
Sempozyum başlangıç ve bitiş saatleri arasında Sponsor Alanı’nı ziyaret edebilir, firma temsilcileri ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.

OTURUMLARI İZLEME
Programda belirtilen saatlerde Toplantı Salonu’na giriş yaparak oturumları izleyebilir ve konuşmacılara soru sorabilirsiniz.

Canlı yayınlar kullandığınız internet tarayıcısının güvenlik özelliklerine bağlı olarak sesi kısılmış olarak başlayabilmektedir. Bu durumda video oynatıcının üst bölümünde yer alan hoparlör ikonuna tıklayarak yayının sesini açabilirsiniz.

Canlı yayınlanacak olan oturumlar için yayın kalitesi servis sağlayıcınızın altyapısına ve bağlantı hızınıza göre değişiklik göstermektedir. Canlı yayını kalitesini toplantı salonunda bulunan video oynatıcının sağ alt köşesinde yer alan “çark” ikonuna tıklayarak seçebilir, yayın kalitenizi ve kaliteye bağlı olarak kullanacağınız data miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan yapacağınız dijital etkinlik girişlerinde canlı yayın kalitesi mobil cihazınızın markası ve işletim sistemine bağlı olarak otomatik düzenlenmekte, izleme ve görüntü seçenekleri Apple ve Android cihazlarda farklılık göstermektedir.

Bilgisayar, tablet ve cep telefonu fark etmeksizin video oynatıcınızın sağ alt köşesinde yer alan ikonu kullanarak, tam ekran video gösterim seçeneğini etkinleştirebilir, sunum ve konuşmaları tüm ekranınızı kaplayacak şekilde görüntüleyebilirsiniz.

BAĞLANTI KOŞULLARI
Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü Uluslararası Katılımlı Ortak Aşı Sempozyumu 2020 Dijital Etkinliği aktif internet bağlantısı gerektirmektedir. Etkinliğe katılımınız öncesinde internet bağlantınızın çalışır durumda olduğunu kontrol ediniz.

Kesintisiz ve kaliteli bir canlı yayın deneyimi için bağlantı hızınız önemlidir. En iyi görüntü ve yayın kalitesi için minimum 7mbit/sec indirme hızına sahip olmanız tavsiye edilmektedir. Etkinlik öncesi www.testmy.net/download linkini tıklayarak indirme hızınızı kontrol edebilirsiniz.

İnernet bağlantı hızınızın düşük olması durumunda modeminize daha yakın bir noktada konumlanmanız, sorunun devam etmesi durumunda modeminizi kapatarak 1dk bekleyip tekrar çalıştırmanız, bu işlemlerin çözüm olmaması durumunda ise servis sağlayıcınız ile iletişime geçerek modem ayarlarınızın uzaktan güncellenmesi için talep oluşturmanız daha iyi bir bağlantı hızına sahip olmanızı sağlayacaktır.