Bildiri Gönderimi

Bildiri göndermek için tıklayınız

Bildiri Gönderme Koşulları

  1. Bildirilerin http://hacettepeasigunleri.org/ adresi üzerinden sisteme girilmesi kongrenin tek geçerli bildiri gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla bildiri gönderilmesi mümkün değildir.
  2. Bildiriler yalnızca sözel sunum olarak gönderilebilecektir. Hakem değerlendirmesinden sonra yapılacak olan puan sıralamasına göre bildiriler sözel sunum olarak kabul edilecektir.

Bildiri Özeti Yazım Kuralları

  1. Sistemde bildiri özeti yazımı için ayrılan alan 3500 karakter ile sınırlandırılmıştır. Sistem, bu alana 3500 karakterden daha fazla yazı yazmanıza izin vermeyecektir.
  2. Bildiri göndermede kullanacağınız yazı karakteri sistem tarafından otomatik olarak tüm bildiriler için standartlandırılmış olup farklı yazı karakteri kullanmak mümkün değildir.
  3. Başlık çalışmanın içeriğini açıklar tarzda olmalıdır. Bildiri özeti başlığında pH ya da NaCI gibi küçük harfli kelimelerin özel bir anlam ifade ettiği kelimeler dışındaki tüm sözcükler büyük harf ile yazılmalıdır. Metin içinde kimyasal simge ve uluslararası birimler dışında, kısaltmanın ilk kullanıldığı yerde ardından bir parantez açılarak tam açılımı yazılmalıdır.
  4. Bildiride amaç, gereç ve yöntem, bulgular ve sonuç kısmı olmalıdır.
  5. Bildiri gönderirken en son basamakta ekrana bildiri ön izlemesi gelir. Eğer onaylıyorsanız ‘sonlandır’ butonuna basarak bildirinizi tamamlayınız.

Bildiri Son Gönderim Tarihi: 16 KASIM 2020

Geri Bildirim

Bildirilerin kabul edilip edilmediği gönderilen e-posta adresine bildirilecektir.